MjakMama- o dzieciach, które inspirują:)


M jak mama to miesięcznik nie tylko dla mam oczekujących dzieci. Jest również dla tych, które szukają swojej drogi, kiedy na świecie pojawi się ta mała, cudowna istotka. Zdarza się ( u mnie tak było), że pewne rzeczy się przewartościowują, zmienia się nie tylko wspólne życie, ale również zmienia się sposób patrzenia na pewne ważne kwestie. Tak było w moim przypadku. Czasami to nowe życie jest jak przebudzenie z letargu:)

Igi mnie zainspirował. Nie tylko do zmiany ścieżki zawodowej, ale również do zmiany myślenia, reagowania na pewne sytuacje.  Stałam się bardziej wyrozumiała, z pewnością „cieplejsza” w kontaktach z dziećmi. Tyle się od niego uczę…

IMG_3606 IMG_3607 IMG_3612

Tagi: , ,

You may also like

LEAVE A COMMENT

Słów kilka o nas

IgiTravel czyli kto?

IgiTravel czyli kto?

Nasz rok kalendarzowy składa się z kilku wypraw i całej reszty, którą trzeba opanować przy trójce dzieci. Igor- lat 9. Znaki szczególne- nie zawsze ułożona, blond czupryna oraz szczupła sylwetka ciała ( pewnie od ciągłego ruchu-skakania, kopania piłki, wchodzenia na wszelkiego rodzaju przeszkody). Tymon- 3 latka skończy w grudniu. Tak jak Jego starszy brat, nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż 30 sekund. Niedawno do naszej ekipy dołączyła "niespodzianka" przywieziona z wakacyjnej wyprawy do Indonezji- Maksio. Urodził się 16 marca 2018 r. i rośnie jak na drożdżach:). Agnieszka i Jarek- staramy się ogarnąć całe to szaleństwo:)

Fanpage

Newsletter

Contact Us

Jesteśmy bardzo ciekawi, Kto znajduje się po drugiej stronie ekranu. Masz do nas pytanie, jesteś ciekawy dokąd zmierzamy? Może chciałbyś spotkać się z nami? Zapraszamy do kontaktu. Będzie nam bardzo, bardzo miło.

Bydgoszcz

+48504078916

IgiTravel na FB

Archwium

Masz chwilę, zobaczyć co u nas?