Phu Quoc- wystarczy, że tutaj jesteś…


Phu Quoc to jedno z tych miejsc, o których trudno pisać. Tam po prostu trzeba być, żeby poczuć ten specyficzny wyspiarski klimat. Tutaj wszystko dzieje się inaczej, wolniej, spokojniej. Jesteśmy w Sea Star. Rankiem budzi nas silniejszy wiatr od morza. Nasz domek stoi na plaży więc od razu słyszymy szum fal. Wiatr się uspakaja, kiedy wracam ze śniadania. Dzisiaj były owoce ( małe banany i soczyste ananasy), słodkie pączusie z miodem i bagietka z masłem:) Siedzę i patrzę na lazurowe morze… Jest dobrze:) Zaczyna się kolejny dzień. Pewnie pójdę na masaż na plaży. Jarek będzie szalał z Igorkiem w morzu. Za chwilę pojawi się pani z owocami, i kupimy od niej świeże mango i arbuza. Pójdziemy na spacer i dojdziemy do miasteczka.  Usiądziemy w tej małej kafejce przy ulicy i wypijemy świeży sok owocowy ( no ice, please:)).

Wieczorem zjemy kolacje w tej klimatycznej restauracji na plaży… Dzisiaj pewnie wybierzemy ( jak zwykle) te niesamowite owoce morza. Igorek z pewnością weźmie makaron z kurczakiem:)

Tak właściwie nic się niesamowitego nie dzieje. Jarek pojechał na nurkowanie. Wynajęliśmy skuter i zwiedziliśmy kawałek wyspy. Niby nic nie robimy, ale to właśnie jest czar takiego miejsca. Wystarczy, że masz możliwość podziwiania tych cudownych zachodów słońca.  Wystarczy, że tutaj jesteś.

wietnam12

Tagi:

You may also like

LEAVE A COMMENT

Słów kilka o nas

IgiTravel czyli kto?

IgiTravel czyli kto?

Nasz rok kalendarzowy składa się z kilku wypraw i całej reszty, którą trzeba opanować przy trójce dzieci. Igor- lat 9. Znaki szczególne- nie zawsze ułożona, blond czupryna oraz szczupła sylwetka ciała ( pewnie od ciągłego ruchu-skakania, kopania piłki, wchodzenia na wszelkiego rodzaju przeszkody). Tymon- 3 latka skończy w grudniu. Tak jak Jego starszy brat, nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż 30 sekund. Niedawno do naszej ekipy dołączyła "niespodzianka" przywieziona z wakacyjnej wyprawy do Indonezji- Maksio. Urodził się 16 marca 2018 r. i rośnie jak na drożdżach:). Agnieszka i Jarek- staramy się ogarnąć całe to szaleństwo:)

Fanpage

Newsletter

Contact Us

Jesteśmy bardzo ciekawi, Kto znajduje się po drugiej stronie ekranu. Masz do nas pytanie, jesteś ciekawy dokąd zmierzamy? Może chciałbyś spotkać się z nami? Zapraszamy do kontaktu. Będzie nam bardzo, bardzo miło.

Bydgoszcz

+48504078916

IgiTravel na FB

Archwium

Masz chwilę, zobaczyć co u nas?