Szpilki w podróży?


Pewnie, że nie:) W podróży na pewno nie. Ale… właśnie podróże zmusiły mnie, żeby 2 lata temu… kupić sobie moje pierwsze „wypasione” szpilki.

Kiedy nie podróżujemy, staram się opowiadać o naszych wyjazdach na różnych mniejszych czy większych spotkaniach. Jedno z takich ważniejszych dla mnie ( nigdy wcześniej nie miałam takiego audytorium:)) było spotkanie dla około 50 pań ( połączone z projekcją filmową) organizowane przez Multikino w ramach akcji „Kino na obcasach”. Hmmm, na obcasach, pomyślałam i stwierdziłam, że innej opcji nie ma i szpilki muszą być:)

Te same szpilki zaś, od razu po przywitaniu się z przybyłymi paniami ….zdjęłam i zaczęłam opowiadać o naszych wyjazdach. Inaczej jakoś sobie tego nie wyobrażałam:)

Najczęściej spotykam się z paniami. Chyba faktycznie coś jest na rzeczy. Ostatnio usłyszałam, że to właśnie płeć piękna:) chętniej wychodzi, spotyka się, wymienia doświadczeniami. Coś w tym jest. Czy jesteśmy bardziej ciekawe świata, innych? A może lubimy pogadać, podzielić się naszymi spostrzeżeniami, pośmiać się przy dobrej kawce?

Często też, moje prezentacje łącze z tzw. warsztatami wina i serów. Fajnie jest opowiadać o wyjazdach, a potem popijać winko właśnie z regionu, które odwiedziliśmy.

Ostatnią grupą ( jakże wymagającą i cudowną zarazem) są dzieci. Tak sobie myślę, że też najtrudniejszą widownią. Tutaj samo zdjęcie szpilek to za mało:)

prelekcja prelekcja dla dzieci slajdowisko warsztaty wina dla kobiet kino na obcasach

 

You may also like

LEAVE A COMMENT

Słów kilka o nas

IgiTravel czyli kto?

IgiTravel czyli kto?

Nasz rok kalendarzowy składa się z kilku wypraw i całej reszty, którą trzeba opanować przy trójce dzieci. Igor- lat 9. Znaki szczególne- nie zawsze ułożona, blond czupryna oraz szczupła sylwetka ciała ( pewnie od ciągłego ruchu-skakania, kopania piłki, wchodzenia na wszelkiego rodzaju przeszkody). Tymon- 3 latka skończy w grudniu. Tak jak Jego starszy brat, nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż 30 sekund. Niedawno do naszej ekipy dołączyła "niespodzianka" przywieziona z wakacyjnej wyprawy do Indonezji- Maksio. Urodził się 16 marca 2018 r. i rośnie jak na drożdżach:). Agnieszka i Jarek- staramy się ogarnąć całe to szaleństwo:)

Fanpage

Newsletter

Contact Us

Jesteśmy bardzo ciekawi, Kto znajduje się po drugiej stronie ekranu. Masz do nas pytanie, jesteś ciekawy dokąd zmierzamy? Może chciałbyś spotkać się z nami? Zapraszamy do kontaktu. Będzie nam bardzo, bardzo miło.

Bydgoszcz

+48504078916

IgiTravel na FB

Archwium

Masz chwilę, zobaczyć co u nas?