Zwykły, zielony zeszyt w kratkę:)


A właśnie, że nie jest zwykły. Stał się dla nas bardzo ważny. To nasz pamiętnik z podróży- Igiego i mój:) Postanowiliśmy zapisywać, rysować, naklejać, aby uwiecznić to co dzieje się podczas naszych wyjazdów. Też tak macie? Kupiliście bilet do zoo, muzeum, 24h godzinny bilet na metro, a potem szkoda wyrzucić. Taka prosta pamiątka z podróży. Myślę, że za kilka lat Igi z wielkim uśmiechem będzie oglądał to co wspólnie teraz tworzymy podczas drogi, w hotelu, po przyjeździe. Tak niewiele trzeba żeby zachować chwile… Polecamy!

IMG_3435

Zwykły? Był, zanim nie stał się naszym dziennikiem z podróży:)

IMG_3436

 

Podczas jazdy można też uzupełniać kartki z dziennika. Czemu, nie? To też dokumentacja podróży:)IMG_3439

IMG_3437

Korzystamy z folderów, które są dostępne prawie wszędzie. Wycinamy i przyklejamy ( kolejny powód do prowadzenia dziennika:))

IMG_3441

Uczymy się też flag państw które odwiedzamy:)

IMG_3442

Wspólnie wybieramy pocztówki, które pojawią się w pamiętniku.:) No i oczywiście wklejamy bilety z miejsc, które odwiedziliśmy ( teraz są takie ładne, kolorowe).

IMG_3446

Po powrocie do domu uzupełniamy nasz zeszyt w kratkę:) Igorek w Wiedniu odwiedził m.in. zoo. Wkleiliśmy wspólnie bilet, a Igorek użył naklejek ze zwierzętami i wkleił te, które widział podczas wizyty.

IMG_3443

 

You may also like

LEAVE A COMMENT

Słów kilka o nas

IgiTravel czyli kto?

IgiTravel czyli kto?

Nasz rok kalendarzowy składa się z kilku wypraw i całej reszty, którą trzeba opanować przy trójce dzieci. Igor- lat 9. Znaki szczególne- nie zawsze ułożona, blond czupryna oraz szczupła sylwetka ciała ( pewnie od ciągłego ruchu-skakania, kopania piłki, wchodzenia na wszelkiego rodzaju przeszkody). Tymon- 3 latka skończy w grudniu. Tak jak Jego starszy brat, nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż 30 sekund. Niedawno do naszej ekipy dołączyła "niespodzianka" przywieziona z wakacyjnej wyprawy do Indonezji- Maksio. Urodził się 16 marca 2018 r. i rośnie jak na drożdżach:). Agnieszka i Jarek- staramy się ogarnąć całe to szaleństwo:)

Fanpage

Newsletter

Contact Us

Jesteśmy bardzo ciekawi, Kto znajduje się po drugiej stronie ekranu. Masz do nas pytanie, jesteś ciekawy dokąd zmierzamy? Może chciałbyś spotkać się z nami? Zapraszamy do kontaktu. Będzie nam bardzo, bardzo miło.

Bydgoszcz

+48504078916

IgiTravel na FB

Archwium

Masz chwilę, zobaczyć co u nas?