Klik- kupujesz bilet i co dalej?


Jednym kliknięciem klawiatury kupujemy  bilety lotnicze i co dalej? Dalej już nie jest tak prosto:) Zaczynamy szukać noclegów, rezerwujemy samochód, planujemy trasę:). Tym razem nasza styczniowa wyprawa dzieli się na trzy etapy: Kuba ( Hawana- Cienfuegos- Trinidad)- Meksyk ( m.in. Cancun- Tulum)- USA ( Luizjana i Floryda).

Korzystamy z tego co mamy w zasięgu naszej biblioteczki, w Internecie czy z tego co mamy zapisane w PDF. Ja osobiście wolę ( jednak:)) przewodniki w formie papierowej. Mogę przyczepić moje ulubione kolorowe karteczki, popodkreślać, zabrać ze sobą w ustronne miejsce:)

 

IMG_3037

 

To mapa Igorka, która wisi nad jego łóżkiem. Często przed snem patrzymy na nią i bawimy się w przysłowiowe podróże „palcem po mapie”:)

 

IMG_3053

A to kolejna fajna opcja dla Maluchów:) Kolorowanka mapa świata- ciekawy sposób na poznanie naszej trasy:)

 

IMG_3052

A to już nasze pomoce naukowe. Z przewodnika „Caribbean Islands” korzystamy już po raz kolejny. Trynidad i Tobago… cudowne miejsca!

 

IMG_3057

Plusem przewodnika w formie elektronicznej jest to, że można mieć najbardziej aktualną wersję szybko i w rozsądnej cenie.

 

IMG_3055Szukanie noclegu- decyzja- mail- rezerwacja:)

 

 

Tagi: , ,

You may also like

LEAVE A COMMENT

Słów kilka o nas

IgiTravel czyli Kto?

IgiTravel czyli Kto?

Nasz rok kalendarzowy składa się z kilku wypraw i całej reszty, którą trzeba opanować przy dwójce małych dzieci. Igor- lat 7. Znaki szczególne- nie zawsze ułożona, blond czupryna oraz szczupła sylwetka ciała ( pewnie od ciągłego ruchu-skakania, kopania piłki, wchodzenia na wszelkiego rodzaju przeszkody). Tymon- 1 grudnia 2016 skończył roczek. Tak jak Jego starszy brat, nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż 30 sekund- a to dopiero początek! Agnieszka i Jarek- staramy się ogarnąć całe to szaleństwo:)

Fanpage

Newsletter

Contact Us

Jesteśmy bardzo ciekawi, Kto znajduje się po drugiej stronie ekranu. Masz do nas pytanie, jesteś ciekawy dokąd zmierzamy? Może chciałbyś spotkać się z nami? Zapraszamy do kontaktu. Będzie nam bardzo, bardzo miło.

Bydgoszcz

+48504078916