Wyjście z dołka…

Wyjście z dołka…


Pewnie każdy z Was tak miał, ma, będzie miał ( wiem, wiem mało optymistyczne- cóż, czasami trzeba z tzw. grubej rury)- twórcza zapaść, dołek, niemoc. Niby chcesz coś napisać, a nie możesz. No, po prostu nie ma takiej opcji. W głowie szum, myśli natłok i jeszcze te ( przynajmniej ja tak mam) wyrzuty sumienia, że nie udało się i tym razem usiąść, żeby coś sensownego (!!!) napisać. I to by było na tyle w temacie użalania się. Teraz siedzę przed lapkiem, więc chyba coś się przełamało, coś drgnęło. Pocieszam się, że mądrzejsi ode mnie, bardziej twórczy też zapewne mieli takie momenty.

A ja bym chciała o Stanach popisać. Powspominać. Doszłam do wniosku, że właśnie teraz po kilku miesiącach od naszej niesamowitej podróży do USA to co zapamiętałam jest najcenniejsze, najważniejsze, najgłębiej pozostało tam, w głowie.
Pamiętam jak w samochodzie, żegnając się z Las Vegas zaproponowałam chłopakom, żebyśmy zaczęli podsumowywać naszą podróż. Nie miały to być jakieś suche fakty. Raczej to, co najbardziej każdego z nas zdziwiło, zaskoczyło, zafascynowało. I tym tropem pójdę teraz ja. To pomoże mi, mam nadzieję, w napisaniu fajnej historii o tym co wydarzyło się podczas tych ponad 40 dni pobytu w Stanach. A więc, jazda, zaczynamy:)

Tagi: ,

You may also like

Nasz 2017 rok.

Twardzielki z Jeju.

LEAVE A COMMENT

Słów kilka o nas

IgiTravel czyli Kto?

IgiTravel czyli Kto?

Nasz rok kalendarzowy składa się z kilku wypraw i całej reszty, którą trzeba opanować przy dwójce małych dzieci. Igor- lat 7. Znaki szczególne- nie zawsze ułożona, blond czupryna oraz szczupła sylwetka ciała ( pewnie od ciągłego ruchu-skakania, kopania piłki, wchodzenia na wszelkiego rodzaju przeszkody). Tymon- 1 grudnia 2016 skończył roczek. Tak jak Jego starszy brat, nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż 30 sekund- a to dopiero początek! Agnieszka i Jarek- staramy się ogarnąć całe to szaleństwo:)

Fanpage

Newsletter

Contact Us

Jesteśmy bardzo ciekawi, Kto znajduje się po drugiej stronie ekranu. Masz do nas pytanie, jesteś ciekawy dokąd zmierzamy? Może chciałbyś spotkać się z nami? Zapraszamy do kontaktu. Będzie nam bardzo, bardzo miło.

Bydgoszcz

+48504078916