Opowiadamy o podróżach:)


Na początku stres był o wiele większy, teraz jest lepiej, ale i tak nie odpuszcza skurczybyk jeden. Nieważne, czy jadę opowiadać o naszych wyjazdach dzieciom z zaprzyjaźnionego przedszkola, czy na warsztaty podczas festiwalu Bydgoszcz z Pasją- denerwuję się przed spotkaniem i już. Taka moja „uroda” i tyle.

Na szczęście, nie odpuszczam tak łatwo i sama pcham się na kolejne spotkania. To pewnie jest, takie modne ostatnio „wychodzenie ze strefy komfortu”?:) Zwał jak zwał, ja wiem, że te spotkania dają mi pozytywnego kopa, poznaję dzięki nim nowych ludzi i mogę jeszcze raz wrócić do tych wszystkich cudownych miejsc, które zwiedziliśmy. Jest zawsze tyle do opowiedzenia. Nawet jeśli jadę na spotkanie i mam przygotowaną taką samą prezentację, to jednak za każdym razem jest inaczej. Największy wpływ mają na nią oczywiście odbiorcy, ale czasami i pogoda może nastroić mnie w taki albo inny sposób. Nie wspomnę już o tym, że czasami paskuda jedna, laptop, albo projektor, nie chce ze mną współpracować i taka sytuacja jest zawsze tak samo wkurzające:)

Staram się szczególnie, kiedy są to spotkania z dziećmi zabierać ze sobą Igora. Sama jego obecność jest chyba dla dzieci bardzo ważna. To ten sam chłopczyk ze zdjęć, które zostały zrobione  w tych wszystkich niesamowitych miejscach. Igi czasami opowiada o naszych podróżach- nie zawsze ma wenę i ochotę. Zawsze jednak pomaga mi, rozdaje przygotowane przeze mnie wcześniej „prace domowe” dla dzieci, pokazuje przywiezione z podróży suweniry. Fajne to. Lubię go wtedy obserwować jak nawiązuje kontakt z innymi dzieciakami:).

Te spotkania, to cenne dla mnie, dla nas doświadczenie, praca na „żywym organizmie”, która daje bardzo dużo, od razu. IMG_5008IMG_4979IMG_0267IMG_0268IMG_0289IMG_8478IMG_0259IMG_0270IMG_0642IMG_0647IMG_0656IMG_0659IMG_0676sulnowko5siódemka

Jesteście ciekawi o czym opowiadamy podczas naszych slajdowisk? Jakie filmy i zdjęcia pokazuję? Jak podróżuje się z dzieckiem? Może chcecie, aby Wasze dzieci spotkały się z Igim i jego podróżami? Serdecznie zapraszam do kontaktu z nami.

IMG_0498

You may also like

LEAVE A COMMENT

Słów kilka o nas

IgiTravel czyli kto?

IgiTravel czyli kto?

Nasz rok kalendarzowy składa się z kilku wypraw i całej reszty, którą trzeba opanować przy trójce dzieci. Igor- lat 9. Znaki szczególne- nie zawsze ułożona, blond czupryna oraz szczupła sylwetka ciała ( pewnie od ciągłego ruchu-skakania, kopania piłki, wchodzenia na wszelkiego rodzaju przeszkody). Tymon- 3 latka skończy w grudniu. Tak jak Jego starszy brat, nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż 30 sekund. Niedawno do naszej ekipy dołączyła "niespodzianka" przywieziona z wakacyjnej wyprawy do Indonezji- Maksio. Urodził się 16 marca 2018 r. i rośnie jak na drożdżach:). Agnieszka i Jarek- staramy się ogarnąć całe to szaleństwo:)

Fanpage

Newsletter

Contact Us

Jesteśmy bardzo ciekawi, Kto znajduje się po drugiej stronie ekranu. Masz do nas pytanie, jesteś ciekawy dokąd zmierzamy? Może chciałbyś spotkać się z nami? Zapraszamy do kontaktu. Będzie nam bardzo, bardzo miło.

Bydgoszcz

+48504078916

IgiTravel na FB

Archwium

Masz chwilę, zobaczyć co u nas?