Gburom i bucom mówimy zdecydowane- nie!


W lewej ręce trzymam maskotkę- grzechotkę, prawą staram się napisać dzisiejszy wpis. Jak pogodzić zabawę z maluszkiem, który popierduje sobie, radośnie unosząc rączki w dość nieskoordynowanych ruchach, z napisaniem sensownego tekstu? No i piękna kupa zrobiona- jeden sukces za nami!Teraz wystarczy tylko napisać kilka logicznych zdań i można publikować, prawda?

Melduję wszem i wobec, że kalendarz wyjazdów zaplanowano!

To będzie aktywny i bardzo ważny dla nas rok. Nie tylko dlatego, że planujemy w sumie 7 wyjazdów- mniejszych i większych. To będzie pierwszy rok wyjazdów w czwórkę. Zdecydowaliśmy, że mały Tymek popłynie z prądem podróżniczym i pojedzie z nami na 1,5 miesiąca do Stanów. Będzie wtedy 7- miesięcznym bobasem, który już w brzuchu mamy odwiedził już sporo- Stambuł, Berlin, Mołdawię, Czechy, Azory i Alzację. Niezły staż, prawda?

Jedziecie z nami?

W roku chcemy zabrać Was do czterech urokliwych ( a jakże mogło być inaczej?) miejsca. Pojedziemy do Znojma, morawskiej perły Czech. Przepięknie położone nad rzeką Dyją, gdzie nasłonecznione stoki są idealnym miejscem dla winorośli. Będziemy zatem degustować, chować się w podziemiach i moczyć tyłki w Aqua Parku:)

Latem, trochę na przekór standardowym, wakacyjnym planom proponujemy piwną ucztę w Berlinie. To już XX, jubileuszowy festiwal piwa, na którym nie może nas zabraknąć. Dwa kilometry stoisk z piwem i jedzeniem- robi wrażenie, prawda?

Zakochać się w SLOVEnii

Wakacyjnie pojedziemy też do Słowenii. Szybko zakochacie się w tym małym kraju. Gorące źródła, winnice, jaskinie krasowe i wspaniale zachowane średniowieczne miasteczka.

Tylko dla płci pięknej:)

Będzie należał do kobiet. Pełen egzotyki, wirującej muzyki i zapachu przypraw- Marrakesz. Miasto pełne życia, gwaru i pozornego chaosu, któremu warto się poddać. Będzie też kurs kulinarny!

Oczywiście, jak zwykle zabieramy ze sobą tylko osoby pozytywnie zakręcone, z uśmiechem na przyjaznej facjacie. Gburom i bucom mówimy zdecydowanie, nie! Tak, tak będziecie musieli przejść specjalny test na gburowatość:)IMG_3515IMG_3456IMG_3387IMG_4185IMG_4296IMG_4211IMG_5679IMG_5491IMG_5526IMG_8626IMG_8551IMG_7910IMG_8399

You may also like

LEAVE A COMMENT

Słów kilka o nas

IgiTravel czyli kto?

IgiTravel czyli kto?

Nasz rok kalendarzowy składa się z kilku wypraw i całej reszty, którą trzeba opanować przy trójce dzieci. Igor- lat 9. Znaki szczególne- nie zawsze ułożona, blond czupryna oraz szczupła sylwetka ciała ( pewnie od ciągłego ruchu-skakania, kopania piłki, wchodzenia na wszelkiego rodzaju przeszkody). Tymon- 3 latka skończy w grudniu. Tak jak Jego starszy brat, nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż 30 sekund. Niedawno do naszej ekipy dołączyła "niespodzianka" przywieziona z wakacyjnej wyprawy do Indonezji- Maksio. Urodził się 16 marca 2018 r. i rośnie jak na drożdżach:). Agnieszka i Jarek- staramy się ogarnąć całe to szaleństwo:)

Fanpage

Newsletter

Contact Us

Jesteśmy bardzo ciekawi, Kto znajduje się po drugiej stronie ekranu. Masz do nas pytanie, jesteś ciekawy dokąd zmierzamy? Może chciałbyś spotkać się z nami? Zapraszamy do kontaktu. Będzie nam bardzo, bardzo miło.

Bydgoszcz

+48504078916

IgiTravel na FB

Archwium

Masz chwilę, zobaczyć co u nas?