Biorę udział w konkursie na Blog Roku 2015:)


Drodzy moi:)

Jest już 120 blogów, które biorą udział w jakże prestiżowym w świecie blogerów konkursie Blog Roku 2015. Wczoraj byłam na spotkaniu o promocji bloga… Dzisiaj postanowiłam wziąć udział w konkursie, co będzie dalej? To już nie zależy ode mnie, tylko od Was:) Udostępnijcie proszę, jeśli nasz blog, nasz sposób podróżowania jest Wam bliski sercu. Dziękuję…

http://www.blogroku.pl/2015/zgloszenie/17,1340,igitravel-w-drodze

blog konkurs1

Tagi:

You may also like

LEAVE A COMMENT

Słów kilka o nas

IgiTravel czyli kto?

IgiTravel czyli kto?

Nasz rok kalendarzowy składa się z kilku wypraw i całej reszty, którą trzeba opanować przy trójce dzieci. Igor- lat 9. Znaki szczególne- nie zawsze ułożona, blond czupryna oraz szczupła sylwetka ciała ( pewnie od ciągłego ruchu-skakania, kopania piłki, wchodzenia na wszelkiego rodzaju przeszkody). Tymon- 3 latka skończy w grudniu. Tak jak Jego starszy brat, nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż 30 sekund. Niedawno do naszej ekipy dołączyła "niespodzianka" przywieziona z wakacyjnej wyprawy do Indonezji- Maksio. Urodził się 16 marca 2018 r. i rośnie jak na drożdżach:). Agnieszka i Jarek- staramy się ogarnąć całe to szaleństwo:)

Fanpage

Newsletter

Contact Us

Jesteśmy bardzo ciekawi, Kto znajduje się po drugiej stronie ekranu. Masz do nas pytanie, jesteś ciekawy dokąd zmierzamy? Może chciałbyś spotkać się z nami? Zapraszamy do kontaktu. Będzie nam bardzo, bardzo miło.

Bydgoszcz

+48504078916