Dark side of the…


Dzisiaj, o „ciemnych stronach” podróżowania ( tak, tak są, nie wierzcie nikomu, kto mówi, że nie ma i wszystko jest „just perfect”:))

Podczas drogi, najgorsze jest gdy jakoś tak raptownie robi się ciemno. Jedziecie z maluchem i … okazuje się, że droga, do hostelu to nie ta, że GPS zwariował i pokazuje coś zupełnie innego, niż mapa, a Ty zgapiłeś się i nie spojrzałeś na jakiś znak… No, cóż, ściemniało się, straciłeś czujność… Właściwie jedną nogą byłeś już w schronisku:( Powrót na dobrą drogę zajmie jakieś 2 h. Porażka. Tyle godzin w samochodzie, i jeszcze teraz to!

Jakoś nie możemy w to uwierzyć, więc pytamy o drogę w najbliższym schronisku. Mamy farta- okazuje się, że jesteśmy jakieś 15 minut od naszego noclegu, a GPS? No cóż, też ma prawo się „przegrzać”, prawda?

IMG_2615

 

 

 

 

Tagi:

You may also like

LEAVE A COMMENT

Słów kilka o nas

IgiTravel czyli Kto?

IgiTravel czyli Kto?

Nasz rok kalendarzowy składa się z kilku wypraw i całej reszty, którą trzeba opanować przy dwójce małych dzieci. Igor- lat 7. Znaki szczególne- nie zawsze ułożona, blond czupryna oraz szczupła sylwetka ciała ( pewnie od ciągłego ruchu-skakania, kopania piłki, wchodzenia na wszelkiego rodzaju przeszkody). Tymon- 1 grudnia 2016 skończył roczek. Tak jak Jego starszy brat, nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż 30 sekund- a to dopiero początek! Agnieszka i Jarek- staramy się ogarnąć całe to szaleństwo:)

Fanpage

Newsletter

Contact Us

Jesteśmy bardzo ciekawi, Kto znajduje się po drugiej stronie ekranu. Masz do nas pytanie, jesteś ciekawy dokąd zmierzamy? Może chciałbyś spotkać się z nami? Zapraszamy do kontaktu. Będzie nam bardzo, bardzo miło.

Bydgoszcz

+48504078916