Liczby, procenty, statystyki.


Zajrzałam dzisiaj na portal Trip Advisor, który skupia wokół siebie podróżników, turystów. Można tutaj znaleźć recenzje (mniej lub bardziej obiektywne) dotyczące hoteli, atrakcji turystycznych, restauracji.

Z każdej naszej podróży przywożę nie tylko wspomnienia. Na Trip Advisor są również moje recenzje. Jest też mapa, która pokazuje w ilu miejscach byliśmy i ile procent świata zobaczyliśmy. Oczywiście, w podróżowaniu nie chodzi o liczby, ale myślę, że średnią mamy coraz lepszą. Zwiedziliśmy 617 miast w 68 krajach, co stanowi 49 % świata, przejechaliśmy około 500 tyś. km. Napisałam już 112 recenzji, a moje uwagi były pomocne dla 50 osób.trip Pewnie, może być lepiej, ale i tak jesteśmy dumni:)

Tagi:

You may also like

LEAVE A COMMENT

Słów kilka o nas

IgiTravel czyli kto?

IgiTravel czyli kto?

Nasz rok kalendarzowy składa się z kilku wypraw i całej reszty, którą trzeba opanować przy trójce dzieci. Igor- lat 9. Znaki szczególne- nie zawsze ułożona, blond czupryna oraz szczupła sylwetka ciała ( pewnie od ciągłego ruchu-skakania, kopania piłki, wchodzenia na wszelkiego rodzaju przeszkody). Tymon- 3 latka skończy w grudniu. Tak jak Jego starszy brat, nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż 30 sekund. Niedawno do naszej ekipy dołączyła "niespodzianka" przywieziona z wakacyjnej wyprawy do Indonezji- Maksio. Urodził się 16 marca 2018 r. i rośnie jak na drożdżach:). Agnieszka i Jarek- staramy się ogarnąć całe to szaleństwo:)

Fanpage

Newsletter

Contact Us

Jesteśmy bardzo ciekawi, Kto znajduje się po drugiej stronie ekranu. Masz do nas pytanie, jesteś ciekawy dokąd zmierzamy? Może chciałbyś spotkać się z nami? Zapraszamy do kontaktu. Będzie nam bardzo, bardzo miło.

Bydgoszcz

+48504078916

IgiTravel na FB

Archwium

Masz chwilę, zobaczyć co u nas?