Uczta krabowa w Orlando (USA, odc.4)


Królestwo krabów w Orlando- dacie wiarę? Byliśmy w restauracji, gdzie znają się na krabach jak mało kto. Do tego wszystkiego wiedzą jak stworzyć fajną atmosferę. Przychodzimy, jak zwykle miłe powitanie przez uśmiechniętą kelnerkę ( typowy, ale miły tekst- jak się masz, u nas po raz pierwszy?). Potem, niespodzianka dla Igorka- menu w formie kolorowanki i zagadek plus kredki. Na stole czeka na nas wielka rolka ręcznika papierowego, wiaderko do skorupek po krabach. Dostajemy papierowe fartuszki, każdy z innym napisem mój z napisem hot legs. O jak miło:) Potem robi się coraz ciekawiej. Składamy zamówienie na wielkie kraby. Przychodzą! Dwa, zacne wielkie, królewskie kraby. Weszły z fanfarami, podane w estetycznym wiaderku z pieczonymi ziemniakami i warzywami. I zaczyna się walka:) My, przeciwko nim. Jesteśmy na szczęście wyposażeni w specjalistyczny sprzęt ( szczypce i szpatułka). Fakt, walka jest nierówna. Nasze kraby nie mają jak się bronić…

Tagi: ,

You may also like

Nasz 2017 rok.

LEAVE A COMMENT

Słów kilka o nas

IgiTravel czyli Kto?

IgiTravel czyli Kto?

Nasz rok kalendarzowy składa się z kilku wypraw i całej reszty, którą trzeba opanować przy dwójce małych dzieci. Igor- lat 7. Znaki szczególne- nie zawsze ułożona, blond czupryna oraz szczupła sylwetka ciała ( pewnie od ciągłego ruchu-skakania, kopania piłki, wchodzenia na wszelkiego rodzaju przeszkody). Tymon- 1 grudnia 2016 skończył roczek. Tak jak Jego starszy brat, nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż 30 sekund- a to dopiero początek! Agnieszka i Jarek- staramy się ogarnąć całe to szaleństwo:)

Fanpage

Newsletter

Contact Us

Jesteśmy bardzo ciekawi, Kto znajduje się po drugiej stronie ekranu. Masz do nas pytanie, jesteś ciekawy dokąd zmierzamy? Może chciałbyś spotkać się z nami? Zapraszamy do kontaktu. Będzie nam bardzo, bardzo miło.

Bydgoszcz

+48504078916