Szaleństwo w Universal Studio, Orlando- ( USA odc.5)


Trzeba mieć zdrowie i energię 5-latka, żeby pojechać na dwa dni do Universal Studio. To jest dosłownie jazda bez trzymanki! Każdy miłośnik filmów znajdzie tutaj coś dla siebie. Jedziesz z Spidermanem, który ratuje Nowy Jork przed złymi, a ty czujesz, że jesteś w samym centrum walki. Spotykasz się z Minionkami i stajesz się jednym z nich. Płyniesz spokojnie łodzią w Jurasic Park, żeby pod koniec zaliczyć największego „splasha” jakiego możesz sobie wyobrazić. Czujesz się bohaterem „The hat in the cat” jadąc kolorową filiżanką, która zabiera cię w sam środek bajki. Jeśli jesteś miłośnikiem Harrego Pottera to teraz za sprawą magicznej różdżki masz okazję przenieść się do Hogwart.

You may also like

LEAVE A COMMENT

Słów kilka o nas

IgiTravel czyli kto?

IgiTravel czyli kto?

Nasz rok kalendarzowy składa się z kilku wypraw i całej reszty, którą trzeba opanować przy trójce dzieci. Igor- lat 9. Znaki szczególne- nie zawsze ułożona, blond czupryna oraz szczupła sylwetka ciała ( pewnie od ciągłego ruchu-skakania, kopania piłki, wchodzenia na wszelkiego rodzaju przeszkody). Tymon- 3 latka skończy w grudniu. Tak jak Jego starszy brat, nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż 30 sekund. Niedawno do naszej ekipy dołączyła "niespodzianka" przywieziona z wakacyjnej wyprawy do Indonezji- Maksio. Urodził się 16 marca 2018 r. i rośnie jak na drożdżach:). Agnieszka i Jarek- staramy się ogarnąć całe to szaleństwo:)

Fanpage

Newsletter

Contact Us

Jesteśmy bardzo ciekawi, Kto znajduje się po drugiej stronie ekranu. Masz do nas pytanie, jesteś ciekawy dokąd zmierzamy? Może chciałbyś spotkać się z nami? Zapraszamy do kontaktu. Będzie nam bardzo, bardzo miło.

Bydgoszcz

+48504078916

IgiTravel na FB

Archwium

Masz chwilę, zobaczyć co u nas?