Winnica Lakeridge- wszystko super oprócz win… (USA, odc.3)


Pojechaliśmy tam jak zawsze z ciekawości, nie tylko win, ale także miejsca i ludzi, którzy pracują nad produkcją wina. Winnica Lakeridge jest malowniczo położona nad jeziorem. Prowadzona przez zgrany zespół, który dba o klientów i serwuje im małe show ( 15 minutowy film, puszczanie baniek mydlanych – ups…- jako dodatek do degustacji). Bardzo fajnie zadbali o Igorka, puszczając mu jakieś stare kreskówki i częstując sokiem z winogron. Sklep przy winnicy świetnie zaopatrzony, nie tylko w wina,ale w różnego typu „gadżety winne”. Tam na prawdę znają się na marketingu i PR.Wszystko byłoby super, gdyby nie małe, ale… Wina są niestety, przykro mi to pisać, nie najlepsze…. My nie kupiliśmy ani jednej butelki, a była to jedyna winnica do której udało nam się dotrzeć na Florydzie:(

Tagi: , ,

You may also like

LEAVE A COMMENT

Słów kilka o nas

IgiTravel czyli kto?

IgiTravel czyli kto?

Nasz rok kalendarzowy składa się z kilku wypraw i całej reszty, którą trzeba opanować przy trójce dzieci. Igor- lat 9. Znaki szczególne- nie zawsze ułożona, blond czupryna oraz szczupła sylwetka ciała ( pewnie od ciągłego ruchu-skakania, kopania piłki, wchodzenia na wszelkiego rodzaju przeszkody). Tymon- 3 latka skończy w grudniu. Tak jak Jego starszy brat, nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż 30 sekund. Niedawno do naszej ekipy dołączyła "niespodzianka" przywieziona z wakacyjnej wyprawy do Indonezji- Maksio. Urodził się 16 marca 2018 r. i rośnie jak na drożdżach:). Agnieszka i Jarek- staramy się ogarnąć całe to szaleństwo:)

Fanpage

Newsletter

Contact Us

Jesteśmy bardzo ciekawi, Kto znajduje się po drugiej stronie ekranu. Masz do nas pytanie, jesteś ciekawy dokąd zmierzamy? Może chciałbyś spotkać się z nami? Zapraszamy do kontaktu. Będzie nam bardzo, bardzo miło.

Bydgoszcz

+48504078916

IgiTravel na FB

Archwium

Masz chwilę, zobaczyć co u nas?