Wibrujący Nowy Orlean (USA, odc.1)


Nowy Orlean to miasto radości, muzyki , szaleństwa, artystów ulicznych i hektolitrów lejącego się piwa. My sami nie mieliśmy okazji wypić w pubie ani jednej butelczyny- z prostej przyczyny, z dzieckiem nas nie wpuszczono:( No nic. Jakoś to przeżyliśmy.

Tyle się działo wokół nas… Uliczni artyści, godni niejednego talent show, tysiące roześmianych ludzi, muzyka rozbrzmiewająca na każdym rogu French Quarter… Miasto z duszą, historii z duchami, laleczkami voo doo i tarotem.

Tagi: ,

You may also like

LEAVE A COMMENT

Słów kilka o nas

IgiTravel czyli kto?

IgiTravel czyli kto?

Nasz rok kalendarzowy składa się z kilku wypraw i całej reszty, którą trzeba opanować przy trójce dzieci. Igor- lat 9. Znaki szczególne- nie zawsze ułożona, blond czupryna oraz szczupła sylwetka ciała ( pewnie od ciągłego ruchu-skakania, kopania piłki, wchodzenia na wszelkiego rodzaju przeszkody). Tymon- 3 latka skończy w grudniu. Tak jak Jego starszy brat, nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż 30 sekund. Niedawno do naszej ekipy dołączyła "niespodzianka" przywieziona z wakacyjnej wyprawy do Indonezji- Maksio. Urodził się 16 marca 2018 r. i rośnie jak na drożdżach:). Agnieszka i Jarek- staramy się ogarnąć całe to szaleństwo:)

Fanpage

Newsletter

Contact Us

Jesteśmy bardzo ciekawi, Kto znajduje się po drugiej stronie ekranu. Masz do nas pytanie, jesteś ciekawy dokąd zmierzamy? Może chciałbyś spotkać się z nami? Zapraszamy do kontaktu. Będzie nam bardzo, bardzo miło.

Bydgoszcz

+48504078916

IgiTravel na FB

Archwium

Masz chwilę, zobaczyć co u nas?