Wibrujący Nowy Orlean (USA, odc.1)


Nowy Orlean to miasto radości, muzyki , szaleństwa, artystów ulicznych i hektolitrów lejącego się piwa. My sami nie mieliśmy okazji wypić w pubie ani jednej butelczyny- z prostej przyczyny, z dzieckiem nas nie wpuszczono:( No nic. Jakoś to przeżyliśmy.

Tyle się działo wokół nas… Uliczni artyści, godni niejednego talent show, tysiące roześmianych ludzi, muzyka rozbrzmiewająca na każdym rogu French Quarter… Miasto z duszą, historii z duchami, laleczkami voo doo i tarotem.

Tagi: ,

You may also like

Nasz 2017 rok.

LEAVE A COMMENT

Słów kilka o nas

IgiTravel czyli Kto?

IgiTravel czyli Kto?

Nasz rok kalendarzowy składa się z kilku wypraw i całej reszty, którą trzeba opanować przy dwójce małych dzieci. Igor- lat 7. Znaki szczególne- nie zawsze ułożona, blond czupryna oraz szczupła sylwetka ciała ( pewnie od ciągłego ruchu-skakania, kopania piłki, wchodzenia na wszelkiego rodzaju przeszkody). Tymon- 1 grudnia 2016 skończył roczek. Tak jak Jego starszy brat, nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż 30 sekund- a to dopiero początek! Agnieszka i Jarek- staramy się ogarnąć całe to szaleństwo:)

Fanpage

Newsletter

Contact Us

Jesteśmy bardzo ciekawi, Kto znajduje się po drugiej stronie ekranu. Masz do nas pytanie, jesteś ciekawy dokąd zmierzamy? Może chciałbyś spotkać się z nami? Zapraszamy do kontaktu. Będzie nam bardzo, bardzo miło.

Bydgoszcz

+48504078916