Wieczór w Playa del Carmen, Meksyk ( odc.2)


Cieszymy się, że nie wybraliśmy Playa del Carmen. Za dużo ludzi, za dużo wrażeń, za dużo straganów. No, po prostu z Playa zrobiła się już taki typowy resort oblegany przez turystów. Niektórzy to lubią, niektórzy nie. Ot i tyle:) My przyjechaliśmy tam, żeby powspominać ( Jarek nie mógł rozpoznać miasta- tak się zmieniło przez 7 lat). Jeszcze nigdy nie widziałam go tak zdezorientowanego, długo nie mógł dojść do siebie… Tak bardzo zmieniło się miasto. Drugi powód- fajna knajpka, na którą przez przypadek trafiliśmy pierwszego dnia pobytu w Meksyku.

You may also like

Nasz 2017 rok.

LEAVE A COMMENT

Słów kilka o nas

IgiTravel czyli Kto?

IgiTravel czyli Kto?

Nasz rok kalendarzowy składa się z kilku wypraw i całej reszty, którą trzeba opanować przy dwójce małych dzieci. Igor- lat 7. Znaki szczególne- nie zawsze ułożona, blond czupryna oraz szczupła sylwetka ciała ( pewnie od ciągłego ruchu-skakania, kopania piłki, wchodzenia na wszelkiego rodzaju przeszkody). Tymon- 1 grudnia 2016 skończył roczek. Tak jak Jego starszy brat, nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż 30 sekund- a to dopiero początek! Agnieszka i Jarek- staramy się ogarnąć całe to szaleństwo:)

Fanpage

Newsletter

Contact Us

Jesteśmy bardzo ciekawi, Kto znajduje się po drugiej stronie ekranu. Masz do nas pytanie, jesteś ciekawy dokąd zmierzamy? Może chciałbyś spotkać się z nami? Zapraszamy do kontaktu. Będzie nam bardzo, bardzo miło.

Bydgoszcz

+48504078916