Dzień w Meridzie- Meksyk (odc.3)


Merida w 1 dzień- to ma sens:) Zwiedziliśmy miasto ( po namowie Igorka pojechaliśmy hop on hop off:)) i zobaczyliśmy te części miasta daleko poza centro historical. Po powrocie, plac koło katedry zamienił się w … boisko do gry w ullamaliztli- rytualną grę w piłkę plemion prekolumbijskich ( boisko do gry widzieliśmy tego samego dnia w Chichen Itza).

Wieczorem, jedna z głównych ulic została zamknięta i zamieniła się w wielką restaurację.

Tagi: ,

You may also like

Nasz 2017 rok.

LEAVE A COMMENT

Słów kilka o nas

IgiTravel czyli Kto?

IgiTravel czyli Kto?

Nasz rok kalendarzowy składa się z kilku wypraw i całej reszty, którą trzeba opanować przy dwójce małych dzieci. Igor- lat 7. Znaki szczególne- nie zawsze ułożona, blond czupryna oraz szczupła sylwetka ciała ( pewnie od ciągłego ruchu-skakania, kopania piłki, wchodzenia na wszelkiego rodzaju przeszkody). Tymon- 1 grudnia 2016 skończył roczek. Tak jak Jego starszy brat, nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż 30 sekund- a to dopiero początek! Agnieszka i Jarek- staramy się ogarnąć całe to szaleństwo:)

Fanpage

Newsletter

Contact Us

Jesteśmy bardzo ciekawi, Kto znajduje się po drugiej stronie ekranu. Masz do nas pytanie, jesteś ciekawy dokąd zmierzamy? Może chciałbyś spotkać się z nami? Zapraszamy do kontaktu. Będzie nam bardzo, bardzo miło.

Bydgoszcz

+48504078916