Piknik na plaży w Tel- Awiwie


IMG_2192_resize

Fajny dzień był wczoraj. Byliśmy na plaży. Super, prawda? A tak na serio- to była plaża w Tel- Awiwie. To wibrujące życiem miasto jest oseskiem w porównaniu do tych wszystkich, historycznych miejsc w Izraelu. Liczy sobie dopiero trochę ponad 100 lat. Wyrosło na wybrzeżu Morza Śródziemnego i ma się dzięki temu nad wyraz dobrze. Czuje się tutaj beztroskę, luz, wiatr we włosach, morską bryzę i co tam sobie człowiek może poczuć w takim nadmorskim miejscu. Ta największa aglomeracja nie jest ( wbrew temu co się zwykło przyjmować) stolicą Izraela- jest nią Jerozolima- ze względów politycznych nie uznawana przez inne państwa. Przez co właśnie ( a w sumie dzięki czemu) Tel- Awiw rozwija się, zdobywa znaczenie wśród innych państw. Tel- Awiw połączył się z Jaffą ( port, Stare Miasto) tworząc  jedność. Staramy się zawsze omijać podczas naszych wypraw wielkie miasta. Tłok, korki, smog itp. Tym razem było zupełnie inaczej. Dzięki swojemu położeniu Tel- Awiw zaproponował nam kąpiel słoneczną, piknik na plaży i wakacyjny luz:)

IMG_2350_resizep.s. Igor był zachwycony.

 

 

 

 

Tagi:

You may also like

LEAVE A COMMENT

Słów kilka o nas

IgiTravel czyli kto?

IgiTravel czyli kto?

Nasz rok kalendarzowy składa się z kilku wypraw i całej reszty, którą trzeba opanować przy trójce dzieci. Igor- lat 9. Znaki szczególne- nie zawsze ułożona, blond czupryna oraz szczupła sylwetka ciała ( pewnie od ciągłego ruchu-skakania, kopania piłki, wchodzenia na wszelkiego rodzaju przeszkody). Tymon- 3 latka skończy w grudniu. Tak jak Jego starszy brat, nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż 30 sekund. Niedawno do naszej ekipy dołączyła "niespodzianka" przywieziona z wakacyjnej wyprawy do Indonezji- Maksio. Urodził się 16 marca 2018 r. i rośnie jak na drożdżach:). Agnieszka i Jarek- staramy się ogarnąć całe to szaleństwo:)

Fanpage

Newsletter

Contact Us

Jesteśmy bardzo ciekawi, Kto znajduje się po drugiej stronie ekranu. Masz do nas pytanie, jesteś ciekawy dokąd zmierzamy? Może chciałbyś spotkać się z nami? Zapraszamy do kontaktu. Będzie nam bardzo, bardzo miło.

Bydgoszcz

+48504078916

IgiTravel na FB

Archwium

Masz chwilę, zobaczyć co u nas?