Casas particulares- noclegi na Kubie (odc.9)


W casas pariculares mieszkasz z rodziną Kubańską w ich prywatnym domu. To fajna opcja, dla tych, którzy chcą zobaczyć jak wygląda typowe lokum na Kubie. Oczywiście, właściciele casas particulares są bardziej uprzywilejowani, niż zwykły mieszkaniec. Z jednej strony mają większe racje żywieniowe, dostęp do większej ilości produktów, ale muszą też odprowadzać duże kwoty do skarbu państwa…  W casa particular spotykasz się z jego mieszkańcami, możesz z nimi porozmawiać. Na Kubie to bardzo ciekawa alternatywa dla hoteli.

You may also like

Nasz 2017 rok.

LEAVE A COMMENT

Słów kilka o nas

IgiTravel czyli Kto?

IgiTravel czyli Kto?

Nasz rok kalendarzowy składa się z kilku wypraw i całej reszty, którą trzeba opanować przy dwójce małych dzieci. Igor- lat 7. Znaki szczególne- nie zawsze ułożona, blond czupryna oraz szczupła sylwetka ciała ( pewnie od ciągłego ruchu-skakania, kopania piłki, wchodzenia na wszelkiego rodzaju przeszkody). Tymon- 1 grudnia 2016 skończył roczek. Tak jak Jego starszy brat, nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż 30 sekund- a to dopiero początek! Agnieszka i Jarek- staramy się ogarnąć całe to szaleństwo:)

Fanpage

Newsletter

Contact Us

Jesteśmy bardzo ciekawi, Kto znajduje się po drugiej stronie ekranu. Masz do nas pytanie, jesteś ciekawy dokąd zmierzamy? Może chciałbyś spotkać się z nami? Zapraszamy do kontaktu. Będzie nam bardzo, bardzo miło.

Bydgoszcz

+48504078916