Cygara- duma narodowa Kuby ( odc.8)


Cohiba, Romeo and Julia, Bolivar, Monte Cristo- to najbardziej znane marki cygar produkowane na Kubie. Robione ręcznie, w przypadku Cohiby liście tytoniu przez 3 lata przechowywane są w beczkach dębowych, dzięki czemu uzyskują specyficzny aromat. To duma narodowa Kuby. Jak mówił sam Fidel ” cygara są zdrowe dla naszej gospodarki, ale nie dla zdrowia”. Druga część zdania, nie przeszkadza ani Kubańczykom, ani turystom:)

Tagi: , ,

You may also like

Nasz 2017 rok.

W Wyborczej o nas:)

LEAVE A COMMENT

Słów kilka o nas

IgiTravel czyli Kto?

IgiTravel czyli Kto?

Nasz rok kalendarzowy składa się z kilku wypraw i całej reszty, którą trzeba opanować przy dwójce małych dzieci. Igor- lat 7. Znaki szczególne- nie zawsze ułożona, blond czupryna oraz szczupła sylwetka ciała ( pewnie od ciągłego ruchu-skakania, kopania piłki, wchodzenia na wszelkiego rodzaju przeszkody). Tymon- 1 grudnia 2016 skończył roczek. Tak jak Jego starszy brat, nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż 30 sekund- a to dopiero początek! Agnieszka i Jarek- staramy się ogarnąć całe to szaleństwo:)

Fanpage

Newsletter

Contact Us

Jesteśmy bardzo ciekawi, Kto znajduje się po drugiej stronie ekranu. Masz do nas pytanie, jesteś ciekawy dokąd zmierzamy? Może chciałbyś spotkać się z nami? Zapraszamy do kontaktu. Będzie nam bardzo, bardzo miło.

Bydgoszcz

+48504078916