Wędrujące misie (odc.7)


Misie wędrują już od 2002 roku. Zaczęły w Berlinie, a ich kolejny, styczniowy przystanek w 2015 roku, to właśnie Kuba- Hawana. Symbolizują jedność, zjednoczenie, przyjaźń miedzy krajami. Każdy miś, stworzony jest przez artystę reprezentującego dany kraj. Niestety, nasz polski miś nie był jeszcze rozpakowany i cierpliwie (?) czekał na swoją kolej. My byliśmy świadkami ustawiania misi… Dało to nam dużo do myślenia. Na Kubie, pojawienie się misi miało wymiar bardzo symboliczny.

Tagi: ,

You may also like

LEAVE A COMMENT

Słów kilka o nas

IgiTravel czyli kto?

IgiTravel czyli kto?

Nasz rok kalendarzowy składa się z kilku wypraw i całej reszty, którą trzeba opanować przy trójce dzieci. Igor- lat 9. Znaki szczególne- nie zawsze ułożona, blond czupryna oraz szczupła sylwetka ciała ( pewnie od ciągłego ruchu-skakania, kopania piłki, wchodzenia na wszelkiego rodzaju przeszkody). Tymon- 3 latka skończy w grudniu. Tak jak Jego starszy brat, nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż 30 sekund. Niedawno do naszej ekipy dołączyła "niespodzianka" przywieziona z wakacyjnej wyprawy do Indonezji- Maksio. Urodził się 16 marca 2018 r. i rośnie jak na drożdżach:). Agnieszka i Jarek- staramy się ogarnąć całe to szaleństwo:)

Fanpage

Newsletter

Contact Us

Jesteśmy bardzo ciekawi, Kto znajduje się po drugiej stronie ekranu. Masz do nas pytanie, jesteś ciekawy dokąd zmierzamy? Może chciałbyś spotkać się z nami? Zapraszamy do kontaktu. Będzie nam bardzo, bardzo miło.

Bydgoszcz

+48504078916

IgiTravel na FB

Archwium

Masz chwilę, zobaczyć co u nas?