Wędrujące misie (odc.7)


Misie wędrują już od 2002 roku. Zaczęły w Berlinie, a ich kolejny, styczniowy przystanek w 2015 roku, to właśnie Kuba- Hawana. Symbolizują jedność, zjednoczenie, przyjaźń miedzy krajami. Każdy miś, stworzony jest przez artystę reprezentującego dany kraj. Niestety, nasz polski miś nie był jeszcze rozpakowany i cierpliwie (?) czekał na swoją kolej. My byliśmy świadkami ustawiania misi… Dało to nam dużo do myślenia. Na Kubie, pojawienie się misi miało wymiar bardzo symboliczny.

Tagi: ,

You may also like

Nasz 2017 rok.

LEAVE A COMMENT

Słów kilka o nas

IgiTravel czyli Kto?

IgiTravel czyli Kto?

Nasz rok kalendarzowy składa się z kilku wypraw i całej reszty, którą trzeba opanować przy dwójce małych dzieci. Igor- lat 7. Znaki szczególne- nie zawsze ułożona, blond czupryna oraz szczupła sylwetka ciała ( pewnie od ciągłego ruchu-skakania, kopania piłki, wchodzenia na wszelkiego rodzaju przeszkody). Tymon- 1 grudnia 2016 skończył roczek. Tak jak Jego starszy brat, nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż 30 sekund- a to dopiero początek! Agnieszka i Jarek- staramy się ogarnąć całe to szaleństwo:)

Fanpage

Newsletter

Contact Us

Jesteśmy bardzo ciekawi, Kto znajduje się po drugiej stronie ekranu. Masz do nas pytanie, jesteś ciekawy dokąd zmierzamy? Może chciałbyś spotkać się z nami? Zapraszamy do kontaktu. Będzie nam bardzo, bardzo miło.

Bydgoszcz

+48504078916