Czar starych aut ( odc.6 )


Czym byłaby Hawana bez starych aut? Pewnie tym samym co np. Wawa bez PKiN:) Te stare samochody, które niejednych woziły i niejedno widziały wpisały się na dobre w scenerię XXI w. Hawany. To tak jakbyś cofnął się w czasie i powrócił do jakże przez wszystkich w Polsce ( w pewnym momencie ) pożądanego Fiata 126 P. Dzięki tym starym autom, Hawana ma urok, szyk i elegancję:)

Tagi: , ,

You may also like

Nasz 2017 rok.

LEAVE A COMMENT

Słów kilka o nas

IgiTravel czyli Kto?

IgiTravel czyli Kto?

Nasz rok kalendarzowy składa się z kilku wypraw i całej reszty, którą trzeba opanować przy dwójce małych dzieci. Igor- lat 7. Znaki szczególne- nie zawsze ułożona, blond czupryna oraz szczupła sylwetka ciała ( pewnie od ciągłego ruchu-skakania, kopania piłki, wchodzenia na wszelkiego rodzaju przeszkody). Tymon- 1 grudnia 2016 skończył roczek. Tak jak Jego starszy brat, nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż 30 sekund- a to dopiero początek! Agnieszka i Jarek- staramy się ogarnąć całe to szaleństwo:)

Fanpage

Newsletter

Contact Us

Jesteśmy bardzo ciekawi, Kto znajduje się po drugiej stronie ekranu. Masz do nas pytanie, jesteś ciekawy dokąd zmierzamy? Może chciałbyś spotkać się z nami? Zapraszamy do kontaktu. Będzie nam bardzo, bardzo miło.

Bydgoszcz

+48504078916