Słodki smak Kuby ( odc.4)


Cygara, rum, mojito- a co dla Igorka??? Czekolada- w Muzeum Czekolady w Hawanie. Niedaleko Placu Św. Franciszka z Asyżu, stoi kolejka przed wejściem do pijalni czekolady, sklepu i muzeum w jednym:) A jak stoi kolejka, to na pewno coś dobrego dają:) Znacie to uczcie, kiedy „coś słodkiego za Wami chodzi”? Właśnie tego doświadczyłam na widok kolejki i misternych figurek z czekolady. Igi się ucieszył, Jarek też ( a jakże- będzie kolejny odcinek do nagrania:)).

You may also like

LEAVE A COMMENT

Słów kilka o nas

IgiTravel czyli kto?

IgiTravel czyli kto?

Nasz rok kalendarzowy składa się z kilku wypraw i całej reszty, którą trzeba opanować przy trójce dzieci. Igor- lat 9. Znaki szczególne- nie zawsze ułożona, blond czupryna oraz szczupła sylwetka ciała ( pewnie od ciągłego ruchu-skakania, kopania piłki, wchodzenia na wszelkiego rodzaju przeszkody). Tymon- 3 latka skończy w grudniu. Tak jak Jego starszy brat, nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż 30 sekund. Niedawno do naszej ekipy dołączyła "niespodzianka" przywieziona z wakacyjnej wyprawy do Indonezji- Maksio. Urodził się 16 marca 2018 r. i rośnie jak na drożdżach:). Agnieszka i Jarek- staramy się ogarnąć całe to szaleństwo:)

Fanpage

Newsletter

Contact Us

Jesteśmy bardzo ciekawi, Kto znajduje się po drugiej stronie ekranu. Masz do nas pytanie, jesteś ciekawy dokąd zmierzamy? Może chciałbyś spotkać się z nami? Zapraszamy do kontaktu. Będzie nam bardzo, bardzo miło.

Bydgoszcz

+48504078916

IgiTravel na FB

Archwium

Masz chwilę, zobaczyć co u nas?